Kayseri Fotokopi ve Yazıcı Teknik Servisi


Teknik servisimizde makinelerinizin periyodik bakımları, Parça değişimleri, Revizyonları, dram ünitesi değişimi, çok kısa sürelerde beklemeden hallediyoruz.

Servisimize gelen makineler Teknisyenlerimiz tarafından arıza kontrolleri yapılarak size makinede ne gibi arızaları, sorunları, yapılması gerekenler ve ücreti hakkında bilgisini verir sizin onaylamanız durumunda teknik servis bölümüne alarak yapılaması gereken bakım parça değişimi gibi işlemleri en kısa sürede yaparak makinenizi geri verir. Yılların deneyimi tecrübesiyle müşterilerimizin ne istediğini çok iyi bilmekteyiz bu yüzden firmamızdan memnun ayrılacağınız garantimiz altındadır.

Yazıcı,fotokopi ve faks makineleri birçok işimizi çabuk bir şekilde halletmemize yardım ederken bu makinelerin tamir ve bakım işlemlerini unutmamak gerekir. Bu cihazlar düzenli bakım isteyen cihazlardır. Bakımlarının düzenli yapılmaması ilerleyen zaman içerisinde sıkıntılar yaratabilir. Bu yüzden bir fotokopi, yazıcı ya da faks makineniz var ise sizi bunların bakımını yapacak bir servis gerekmektedir.

Servisimiz size fotokopi, yazıcı ve faks makineleri bakımı konusunda var olan tecrübesi ile yardımcı olmaya hazırdır. Uzman teknik kadromuz ile her zaman sizin yanınızdayız. Tamir ve bakım işlemlerinin dikkat gerektiren işlemler olduğunu biliyoruz ve size en iyi teknik hizmeti sunmak için buradayız.